Nationale III Jeunes I.D.F. Rd 8 SIVARAJAH Arun 1009 - 1570 VIENNE Marius (+561)
Nationale III Jeunes I.D.F. Rd 8 SIVARAJAH Arun 1009 - 1430 MOREIRA-BESSA Gregory (+421)
Val d'Oise 1 Jeunes Rd 1 REMY Jonathan 1048 - 1390 EVE Celestin (+342)
Nationale III Rd 5 ANES Vincent 1380 - 1713 CLEAUD Cyril (+333)
Nationale II Rd 5 MELLUL Patrick 1700 - 2031 BERNARD Serge (+331)
Nationale II Rd 8 JOSLIN Jerome 2125 - 2452 gf GIRYA Olga (+327)
Nationale II Rd 8 ALOS Rafael 1880 - 2206 MOINGT Jean-Claude (+326)
Val d'Oise 1 Rd 7 LAZES Alexia 1128 - 1420 BALLATORE Pascal (+292)
Phase Departementale Rd 1 LAZES Alexia 1170 - 1457 BARC Patrice (+287)
10° Nationale IV Rd 7 LOGENDRAN Karikalan 1233 - 1500 LE DOUSSAL Steven (+267)
11° Phase Departementale Rd 1 EGGENSPIELER Laurent 1400 - 1650 GOUDON Gregory (+250)
12° Nationale III Jeunes I.D.F. Rd 8 LOUARME Jean-Baptiste 1050 - 1290 BALLATORE Damien (+240)
13° Val d'Oise 1 Jeunes Rd 4 EL BJOUK HOREL Merwan 1009 - 1240 MARIAU Gabin (+231)
14° Nationale IV Rd 7 MORICEAU Patrick 1618 - 1840 OUAHID Rafik (+222)
15° Phase Departementale Rd 1 PERROT Jessy 1322 - 1543 SALVADOR Christine (+221)
16° Nationale IV Rd 3 TERRIER Jonathan 1720 - 1938 ROFFE Benoit (+218)
17° Championnat d'Entreprises Rd 8 DENIS Patrick 1754 - 1970 SIARI Jamel (+216)
18° Nationale III Rd 4 KRID Mokhtar 1670 - 1885 LELEU Andre (+215)
19° Nationale II Rd 6 GROSHENS Serge 1975 - 2186 DAL BORGO Albin (+211)
20° Nationale IV Rd 6 COLOMBEL Frederic 1610 - 1821 NICOLAS Patrice (+211)
21° Nationale II Rd 9 WLODARCZYK Cyril 2007 - 2215 EMMENECKER Philippe (+208)
22° Phase Departementale Rd 1 LAZES Herve 1141 - 1322 PERROT Jessy (+181)
23° Criteriums Rd 6 JOLY Audrey 1508 - 1688 PAUVERT Eric (+180)
24° Nationale IV Rd 3 MORICEAU Patrick 1556 - 1728 FERREIRA Carlos (+172)
25° Nationale IV Rd 5 RODRIGUES Georges 1810 - 1981 RAKOTONOELY Bruce (+171)
26° Nationale III Jeunes I.D.F. Rd 5 SIVARAJAH Arun 1009 - 1180 CROISILLE Uma (+171)
27° Val d'Oise 1 Jeunes Rd 1 LAZES Alexia 1128 - 1290 CICUREL Alexis (+162)
28° Nationale II Rd 8 DAUPHIN Thomas 1953 - 2112 mf MOINGT Anne (+159)
29° Val d'Oise 1 Rd 7 JOLY Quentin 1130 - 1280 RATIER Claude (+150)
30° Nationale III Rd 2 KOCH Alain 1921 - 2071 GONCALVES Laurent (+150)
31° Val d'Oise 1 Rd 7 LESPAGNOL Dominique 1410 - 1555 MARTIN Teo (+145)
32° Nationale IV Rd 5 BREUNEVAL Robert 1599 - 1735 HERAULT Theotime (+136)
33° Nationale IV Rd 3 NICOLAS Quentin 1194 - 1328 PAILLET Raymond (+134)
34° Phase Departementale Rd 1 REMY Gilles 1399 - 1529 BLAISE Denis (+130)
35° Nationale III Jeunes I.D.F. Rd 5 LOGENDRAN Karikalan 1233 - 1360 NOIR Mathys (+127)
36° Championnat d'Entreprises Rd 7 BENSASSON Igor 1512 - 1638 MAISON Jean-Philippe (+126)
37° Nationale II Rd 2 LEWIS John 2110 - 2222 BORZAKIAN Manouk (+112)
38° Val d'Oise 1 Jeunes Rd 4 LIU Paul 1230 - 1332 LAZES Fabien (+102)